Kiermasz przeczytanych książek

  • 24.04.2017, 13:53 (aktualizacja 24.04.2017 13:56)
  • AN
Kiermasz przeczytanych książek
Z okazji Światowego Dnia Książki Chełmska Biblioteka Publiczna organizuje "Kiermasz przeczytanych książek". Impreza odbędzie się 24 kwietnia we wszystkich placówkach biblioteki.

- Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników słowa pisanego. Intencją kiermaszu jest wymiana książek między czytelnikami. Każdy może przynieść przeczytane książki z domowego księgozbioru i wymienić na inne - tłumaczy Robert Chełmicki, dyrektor ChBP.

Biblioteka przygotuje specjalne stanowiska, w których będzie można bezpłatnie wymienić  książkę za książkę. W ten sposób nie trafią do piwnicy, na śmietnik czy zakurzone półki.

Uwolnijmy z domowych półek przeczytane książki i pozwólmy cieszyć się nimi innym pasjonatom czytania - zachęca dyrektor Chełmicki.

"Kiermasz przeczytanych książek" będzie trwał w godz. od 10 do 16 we wszystkich placówkach (Biblioteka Główna – ul. Partyzantów 40, Filia nr 1 – ul. Nadrzeczna 5, Filia nr 2 – ul. Zachodnia 31, Filia nr 3 – ul. 11 Listopada 4).

AN
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe