Kasprzycki u Wojciecha

  • 19.04.2017, 13:51
  • AN
Kasprzycki u Wojciecha
22 kwietnia Wojciech Malawski zaprasza do Strzechy na koncert Roberta Kasprzyckiego. Nie macie planów na najbliższą sobotę? Przyjdźcie posłuchać muzyki do Strzechy u Wojciecha.

Robert Kasprzycki to jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej. Już na debiutanckiej płycie "Niebo do wynajęcia" dowiódł, że swoją twórczością potrafi zainteresować także odbiorców niebędących fanami tego gatunku.

Muzyką zainteresował się już w szkole średniej, kiedy to oprócz grania w kapelach rockowych (Cthulhu, Claxon, Harry Angel) próbował po swojemu interpretować piosenki Okudżawy, Wysockiego, Stachury i wielu innych. Zaowocowało to tym, że trafił na przeglądy piosenki rosyjskiej i radzieckiej oraz na konkurs recytatorski i poezji śpiewanej w krakowskim Pałacu Pod Baranami.

Zadebiutował w 1992 roku na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, zdobywając I nagrodę oraz stypendium im. Wojtka Bellona, przyznawane tradycyjnie autorowi najlepszych tekstów...

Bilety w cenie 35 zł w sprzedaży w Strzesze u Wojciecha.

AN
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe