DKF na terapii u psychiatry

  • 19.04.2017, 13:46
  • AN
DKF na terapii u psychiatry
20 kwietnia Dyskusyjny Klub Filmowy Rewers zaprasza na projekcję filmu "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" w reżyserii Pawła Łozińskiego. Spotkanie kinomanów 20 kwietnia.

Matka i córka spotykają się w gabinecie psychoterapeuty Bogdana Jerzego de Barbaro, który zabiera je w trudną podróż ku polepszeniu ich relacji. Film bardzo szybko wciąga, a obserwowanie bohaterek zmagających się z własnymi myślami to emocjonalny rollercoaster. Nie o same emocje tu jednak chodzi. Chociaż na ekranie nie brakuje łez, wynikających zarówno ze smutku, jak i z bezsilności, to oglądanie terapii dwóch kobiet stanowi także punkt wyjścia do autorefleksji każdego z widzów. Z problemami kobiet bardzo łatwo można się utożsamić, bo chociaż ich sytuacja jest specyficzna, to zachowania są w pewien sposób typowe.

Film opowiada o dramacie dwóch kobiet, matki i córki, związanych ze sobą trudnym, skomplikowanym uczuciem. Kluczowe dla bohaterek jest spotkanie z kimś trzecim, obcym - doświadczonym terapeutą profesorem Bogdanem de Barbaro.

AN
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe