Wybieramy najsympatyczniejszą parę regionu! 

  • 19.04.2017, 12:04 (aktualizacja 20.04.2017 09:39)
  • MP,MR
Wybieramy najsympatyczniejszą parę regionu!
Rozpoczynamy głosowanie na najsympatyczniejszą parę regionu. Zebraliśmy już Wasze zgłoszenia. Pary, które zdecydowały się wziąć udział w naszej zabawie, mają przypisane numery. Na swoich faworytów możecie głosować za pomocą kuponu, wydrukowanego na stronie 2, oraz przez SMS-y. Głosowanie gazetowe i SMS-owe potrwa do 19 maja (do godz. 16). Głos oddany na kuponie liczy się podwójnie. Na zakończenie głosy z kuponów i SMS-ów zostaną zsumowane.

Dla najsympatyczniejszej pary wybranej w głosowaniu gazetowym i SMS-owym  przygotowaliśmy fantastyczny prezent  - dwa rowery (damski i męski) na wakacyjne wycieczki od www.finochelm.pl. Dla par z miejsc 2, 3, 4 mamy zapewnione upominki.

Jak głosować SMS-em?

Wpisz prefiks wybranej pary, np. para.1 lub para.2, para.3, para.4, para.5, itd. Wyślij SMS pod numer 72051. Koszt SMS-a 2,46 z VAT.

***

Na naszym fanpage`u trwa też głosowanie facebookowe. Głosujcie na swoje ulubione pary za pomocą przycisku LIKE. Głosowanie facebookowe zakończymy 15 maja o godz. 20.

Głosowanie facebookowe znajdziecie TUTAJ!

Dla najsympatyczniejszej pary Facebooka nagrodą jest weekendowy pobyt w Gospodarstwie Agroturystycznym "Chutor Deniszczuki" wraz z niespodzianką od gospodarzy obiektu. Dla par z miejsca 2 i 3 również przygotowaliśmy upominki!

Regulamin plebiscytu dostępny w redakcji.

Na kolejnych stronach znajdziecie wszystkie pary!!!

MP,MR
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.