Policja poszukuje złodzieja pierścionków

  • 10.04.2017, 11:05
  • TWA
Policja poszukuje złodzieja pierścionków
Policjanci poszukują młodego mężczyzny, który w połowie marca tego roku z jednego z włodawskich sklepów jubilerskich ukradł kosztowną biżuterię. Właściciel wycenił straty na 30 tys. zł.

Do zdarzenia doszło 14 marca. Osoba poszkodowana tłumaczyła funkcjonariuszom, że mężczyzna przyszedł do sklepu pod pretekstem kupienia pierścionka zaręczynowego. Ekspedientka wyjęła na ladę całą paletę, aby klient mógł dokładniej obejrzeć wszystkie pierścionki - dokładnie 70 sztuk z żółtego i białego złota. Mężczyzna, zamiast wybrać najładniejszy, wyrwał paletę z rąk sprzedawczyni i uciekł z nią ze sklepu. Działo się to tak szybko, że nie zdążyła zatrzymać sprawcy. Gdy wybiegła ze sklepu, nie było już po nim śladu.

Na podstawie zeznań świadków, śledczym udało się stworzyć portret pamięciowy sprawcy. Z relacji przesłuchanych wynika, że mężczyzna ma około 30 lat i 180 cm wzrostu. Ma też krótkie, ciemne włosy i okrągłą twarz. W chwili zdarzenia ubrany był w czarną, ortalionową kurtkę i ciemne spodnie. Posiadał przy sobie torbę w biało-czerwoną kratę.

Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę lub posiada informacje na temat jego miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włodawie, tel. (82) 572-72-09 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami 997 bądź 112.

TWA
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe