Osiedle Rejowiecka niezadowolone z budżetu

Osiedle Rejowiecka niezadowolone z budżetu

Wnioski rady nieuwzględnione w projekcie.

Mieszkańcy Śródmieścia pod ostrzałem szaleńca

Mieszkańcy Śródmieścia pod ostrzałem szaleńca

Chełm Stał na balkonie bloku przy ul. Mickiewicza i strzelał z wiatrówki. Ma...

  • Osiedle Rejowiecka niezadowolone z budżetu
  • Mieszkańcy Śródmieścia pod ostrzałem szaleńca

SUPER JEDYNKI

 

 jedynki_chelm.jpg

 

jedynki_krasnystaw.jpg

 

jedynki_wlodawa.jpg

 

 

Kupuj Lubelskie

Wydarzenia

Wieniec gospodyń trzeci w kraju

Mają się czym pochwalić...

Podatki i opłaty na 2016 rok

Włodawa Zaledwie kilkanaście minut zajęło radnym przyjęcie jedenastu chwał. Większość dotyczyła ustalenia opłat i podatków na 2016 r.

Śmieci droższe od nowego roku

Opozycja nie zdołała zablokować podwyżki

Sport

Chełmianie z medalami i szansą na występy w reprez...

Zapasy Dwa medale wywalczyli reprezentanci Cementu-Gryfa Chełm w rozegranym w Wałbrzychu Pucharze Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

Ku chwale Ojczyzny

Strzelectwo Dla upamiętnienia 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 14 i 15 listopada rozegrano zawody strzeleckie pn. "10 strzałów ku chwale Ojczyzny". Zawody zorganizowane zostały przez MKS Dragon Chełm przy współudziale Gminy Sawin, Koła Gminnego Ligi Obrony Kraju w Sawin [ ... ]

Puchar Polski dla Cementu-Gryfa

Zapasy Dziesięć krążków oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej wywalczyły reprezentantki Cementu-Gryfa Chełm podczas rozegranego w Chęcinach koło Kielc Pucharu Polski Kadetek i Juniorek. W zawodach oprócz Polek rywalizowały zapaśniczki z Ukrainy.

Kultura

Atmosfera Cafe zaprasza

8 Komików - 8 Osobowości - 8 młodych wilków polskiego stand-upu - ponad 2 godziny rasowego STAND-UP COMEDY. A to wszystko już 3 grudnia w Chełmie.

Opera Lwowska w Chełmie

Solistów, balet i orkiestrę pod batutą na Yusypowycha będzie można podziwiać w Chełmskim Domu Kultury podczas koncertu, który odbędzie się 28 listopada.

Uher sztuką stoi

Gm. Chełm Otwarto wystawę z okazji XXX-lecia twórczości Oganesa Kazariana, artysty z Armenii, który mieszka od lat w Uhrze. Było to okazją do ogłoszenia rozpoczęcia działalności prywatnej Galerii Sztuki im. Oganesa Kazariana.rian urodził się 11 października 1954 r. w Leninkanie w [ ... ]

Moto

Ewidencja pojazdów i kierowców z poślizgiem?

Niewykluczone, że po nowym roku mogą nas czekać problemy w wydziałach komunikacji, ponieważ zagrożone jest zaplanowane na 4 stycznia 2016 roku uruchomienie systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców 2.0.

Kiedy włączamy kierunkowskaz na rondzie?

W kodeksie drogowym nie ma definicji ronda, dlatego jest ono traktowane jako szczególny rodzaj skrzyżowania o ruchu okrężnym.

Druga generacja hondy HR-V

Debiut tego niewielkiego SUV-a przypadł na 1997 rok, wzbudzając sensację swą futurystyczną formą.