Dragoni rywalizowali w Siedlcach

Grupa reprezentantów MKS Dragon Chełm ma za sobą udział w 17. Ogólnopolskich Zawodach Zlot Orlików w Siedlcach. Zmagania są skierowane do zawodników w kategorii młodzików i juniorów młodszych.

Zuzanna Czerwińska, po dwóch dniach strzelań, zakwalifikowała się do finału, gdzie zajęła szóstą lokatę (1016,4 pkt). Z kolei na 25. miejscu uplasowała się Weronika Łukaszewska (969,6 pkt), dla której były to pierwsze zawody rangi ogólnopolskiej. Kamil Rybczyński zakończył rywalizację na 15. pozycji wynikiem 959,5 pkt, ale w drugim strzelaniu poprawił swoją życiówkę na 484,5 pkt. W młodzikach natomiast o medale walczyli bracia Mateusz i Jakub Oberdowie. Pierwszy z nich awansował do finału z trzeciego miejsca, a ostatecznie uplasował się na siódmym (782,4 pkt). Z kolei Jakub Oberda zajął 17. lokatę uzyskując wynik 744 pkt.

W klasyfikacji drużynowej Ligi Młodzieżowej PZSS MKS Dragon Chełm zajmuje obecnie piąte miejsce (1188,7 pkt).